UWAGA!

TRWAJĄ ZAPISY NA LATA NASTĘPNE Z DWULETNIM WYPRZEDZENIEM

2022/2023 ORAZ 2023/2024

ZAPRASZAMY!

Zasady rekrutacji - warunki przyjęcia do Liceum Ogólnokształcącego AMIGO:

1. Rozmowa kwalifikacyjna ucznia wraz z Rodzicami lub prawnymi opiekunami w terminie uzgodnionym za pośrednictwem Sekretariatu Szkoły
    (tel. 71/ 361 52 63).

2. Złożenie wymaganych dokumentów tj.
    • świadectwa ukończenia ósmej klasy oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty,
    • podania o przyjęcie do LO oraz formularza personalnego – wzory dostępne w sekretariacie szkoły,
    • ewentualne opinie lub orzeczenia poradni psychologiczno-pedagogicznej
    • w przypadku rekrutacji do klas 2-4 LO wymagane jest świadectwo ukończenia poprzedniej klasy LO.
  3. Istnieje możliwość spełniania obowiązku nauki poza szkołą (zobacz: Nauczanie domowe)

Pierwszeństwo przyjęcia mają absolwenci Szkoły Podstawowej AMIGO oraz uczniowie z orzeczeniami lub opiniami poradni psychologiczno-pedagogicznej – ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!!!
Zapisy do LO AMIGO nie są objęte rekrutacją elektroniczną prowadzoną przez Departament Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia.

Czujesz się zagubiony w systemie elektronicznym?

Zapisz się osobiście do naszego Liceum Ogólnokształcącego!

Indywidualne „Drzwi otwarte” szkoły – organizujemy dla każdego zainteresowanego
po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu w sekretariacie szkoły (tel. 71 361 52 63).

Przyjdź i zobacz swoją nową Szkołę! 🙂

ul. Żelazna 36

amigo@amigo.wroclaw.pl
tel. 71 361 52 63

Szanowni Państwo, po rozpoczęciu roku szkolnego w całej Polsce odbędą się szczepienia dzieci i młodzieży od 12. roku życia.
Nasza szkoła we współpracy z punktem szczepień także umożliwi Państwu szczepienie naszych uczniów oraz ich najbliższej rodziny.

Wychowawcy na wrześniowych zebraniach przekażą zainteresowanym Rodzicom formularze deklaracji chęci zaszczepienia dzieci.