e-Twinning

Projekty zakończone:

• Cuisine and Culture of my Country”, Vali Münir Raif Güney İlkokulu, Odunpazarı Turcja, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”
  • „ITC, Sport and Health”, SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL APOSTOL ANDREI, Buzău Rumunia, Arpagedik İlköğretim Okulu, Hatay Turcja, GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,CEI SAPTE PITICI” , Buzău Rumunia, Εκπαιδευτήρια Μπουγά – ΔΗΜΟΤΙΚΟ, Kalamata Grecja, Agrupamento de Escolas de Castelo de Paiva, Castelo De Paiva Portugalia, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”
  • „Cards Written on Special Occasions”, Cumhuriyet Ortaokulu, Islahiye Turcja, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”
  • „Our Teen Reporters”, Escola Secundária Rainha Santa Isabel, Estremoz, Estremoz Portugalia, Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi, İzmir Turcja, Osnovna škola Retkovec, Zagreb Chorwacja, Collège Ernest Perrier de la Bathie, Ugine Francja, CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR.1, Bistrița Rumunia, Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi, İzmir Turcja, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”
  • Etwinning All Year Round”, Geschwister-Scholl-Realschule, Betzdorf  Niemcy, 17Δημοτικό Σχολείο Σερρών, Serres Grecja, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”
  • „Traditions and Cuisine in my Country”, Základná škola Rajčianska 3, Bratislava Słowacja, Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sinop Turcja, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”
  • „WLoveOACH (WeLoveOurArtisticandCulturalHeritage)” ze szkołami: Yerevan High School N 198, Երևան Armenia, Agrupamento de Escolas Emídio Garcia, Bragança Portugalia, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”

Projekty aktualne:

•  „The Necessity of Water”,  Liceul Tehnologic “Inaltarea Domnului”, Slobozia Rumunia, Secció d”Educació Secundària de l”IES Sivera Font, L’Alcúdia de Crespins Hiszpania, IES LA CANAL, Petrer Hiszpania, Liceul Tehnologic “Inaltarea Domnului”, Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące “Amigo”

Szanowni Państwo, po rozpoczęciu roku szkolnego w całej Polsce odbędą się szczepienia dzieci i młodzieży od 12. roku życia.
Nasza szkoła we współpracy z punktem szczepień także umożliwi Państwu szczepienie naszych uczniów oraz ich najbliższej rodziny.

Wychowawcy na wrześniowych zebraniach przekażą zainteresowanym Rodzicom formularze deklaracji chęci zaszczepienia dzieci.