“Czy dokarmiać ptaki?”

22 listopada 2021 r. odbyła się wycieczka edukacyjna do Stacji Ornitologicznej Uniwersytetu Wrocławskiego w Rudzie Milickiej – warsztaty „Czy dokarmiać ptaki?”, obserwacje ptaków na Stawach Milickich – klasa 7-8 SP.

Więcej »

11 Listopada – Święto Niepodległości

Szkolne Obchody Święta Niepodległości w „Amigo”: udział w akcjach MEiN – „Szkoła do hymnu 11.11”, „Szkoła pamięta”. Szkolny Koncert „Patriotyzm na szkolną nutę”. Warsztaty plastyczne „Biało-czerwone kotyliony”, gazetki okolicznościowe, prelekcje i pogadanki na

Więcej »

“Tu rośnie dobro”

20 października 2021 r. klasa III LO przeprowadziła prace ogrodnicze nad rabatką kwiatową na rzeczpodopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska – Formuła Dobra w ramach akcji “Tu rośnie dobro”.

Więcej »

Poznajemy Dolny Śląsk

15 października 2021 r. w ramach programu Poznajemy Dolny Śląsk klasa II LO wzięła udział w wycieczce historyczno-edukacyjnej do Kłodzka, gdzie uczniowie zwiedzili stare miasto oraz wzięli udział w edukacyjnej grze terenowej w

Więcej »

Ceramiczne ABC

W dniu 24.09.2021 r. klasa III LO wzięła udział w warsztatach w pracowni Ceramiki w Domaszczynie – Ceramiczne ABC.

Więcej »

ul. Żelazna 36
53-428 Wrocław

amigo@amigo.wroclaw.pl
tel. 71 361 52 63

Szanowni Państwo, po rozpoczęciu roku szkolnego w całej Polsce odbędą się szczepienia dzieci i młodzieży od 12. roku życia.
Nasza szkoła we współpracy z punktem szczepień także umożliwi Państwu szczepienie naszych uczniów oraz ich najbliższej rodziny.

Wychowawcy na wrześniowych zebraniach przekażą zainteresowanym Rodzicom formularze deklaracji chęci zaszczepienia dzieci.

Szczegółowe informacje i odpowiedzi na pojawiające się u Państwa wątpliwości znajdą Państwo na portalu prowadzonym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny http://szczepienia.pzh.gov.pl oraz Europejski Portal Informacji o Szczepieniach https://vaccination-info.eu/pl